Po Walnym

Spotkaliśmy się na campusie SGGW na Walnym Zebraniu Członków SEL. Było super. Starzy i nowi znajomi, świetne gry integracyjne, wizyta w Centrum Naukowym Kopernik, bardzo interesujące spotkanie i prezentacje Thomasa Bashnego z Ministerstwa Środowiska Austrii. Do tego sprawnie przeprowadzona część formalna. Sprawozdanie z działalności zarządu, korekta jego składu, przyjęcie nowych członków SEL. Szczegóły zamieścimy wkrótce w sprawozdaniu. Mam nadzieję, że nasze spotkanie w przyszłym roku będzie co najmniej tak samo udane.
Pozdrawiam - Witek Ciechanowicz.
PS: Spotkało się nas 22 osoby spośród 34 wszystkich członków. W dalszej części tekstu - m.in. zdjęcia z naszego spotkania.Chciałbym serdecznie podziękować Wam wszystkim za udział w walnym i za doskonałą atmosferę na spotkaniu. Ja osobiście byłem strasznie przejęty nową funkcją i nowymi obowiązkami, co niestety wyłaziło ze mnie i nie było miłe. Przepraszam Was za to i liczę na Waszą wyrozumiałość.
Wiele osób pomogło nam zorganizować nasze spotkanie, serdecznie dziękuję:

Ani Pikus za moc poświęceń, rezerwacji hoteli i tolerowania nas w swoim domu,
Dorocie Szpojdzie za załatwienie sali na obrady, obiadków i wieczornych wyjść'
Gosi Czyżewskiej za pomoc w Koperniku.

Chciałbym też przywitać Gosię Czyżewską i Dagny Nowak w zarządzie Stowarzyszenia i podziękować za im za zaufanie i odwagę. Jestem pewny, że wprowadzicie do Stowarzyszenia nową energię.

Przyjęliśmy logotyp naszego Stowarzyszenia. Powstał z wielkim udziałem mojej żony - Moniki Naturskiej i chciałbym Jej za to serdecznie podziękować.

Wiktor Naturski.


Share this:

CONVERSATION

0 komentarze :

Prześlij komentarz