Zdjęcia i film ze szkolenia studentów leśnictwa Cisna

Część pierwsza zdjęć z zajęć ze studentami. Dzień deszczowy, czyli zajęcia kameralne prowadzone przez Anię, Dagny i Witka. Studenci wydziałów leśnych UR w Krakowie, UP w Poznaniu i SGGW Warszawa. Bieszczady, Cisna, 22 czerwca 2012 r.

Część druga zdjęć z zajęć ze studentami. Dzień deszczowy, czyli zajęcia kameralne prowadzone przez Anię, Dagny i Witka.  Studenci wydziałów leśnych AR w Krakowie, UP w Poznaniu i SGGW Warszawa. Bieszczady, Cisna, 22 czerwca 2012 r.

Część trzecia zdjęć z zajęć ze studentami. Dzień słoneczny, czyli zajęcia warsztatowe prowadzone przez Hanię i Wiktora. Studenci wydziałów leśnych AR w Krakowie, UP w Poznaniu i SGGW Warszawa. Bieszczady, Cisna, 23 czerwca 2012 r.

Filmik z warsztatów edukacyjnych - wyścigi drewnianych kul.

Filmik z warsztatów edukacyjnych - wyścigi kul drewnianych - decydujące starcie:

Zdjęcia Hani:

Filmik Witka  z części warsztatowej: