Gra Fish game / Rybki / Władcy


Fot. Wiktor Naturski

Na jednym ze szkoleń organizowanych przez SEL graliśmy w grę. Polegała ona na łowieniu ryb w jednym zbiorniku wodnym przez kilka drużyn. Po pewnym czasie, zupełnie jak w życiu pojawiły się problemy. Gra jest doskonałym środkiem dydaktycznym do nauki o zrównoważonym rozwoju. Co więcej jest absolutnie grywalna i bardzo wciągająca dla graczy.
Pliki gry

 1 Arkusz Runda Gry - arkusz dla 1 rudny z formułą wyliczenia punktów na wzór, pozostałe mogą być przygotowane w oparciu o instrukcję lub własne modyfikację
2. Wyjaśnienia do formularza Gry (plik Arkusz Runda Gry) - wyjaśnienia co kryję się pod nazwami
3. Arkusz prowadzący - arkusz do samodzielnego wypełnienia punktów zdobytych przez graczy
4. Arkusz uczestnicy - Arkusz dla graczy

Powyższe jest udostępniane do  kopiowania oraz modyfikacji na zasadzie licencji CC Przez Stowarzyszenie Edukatorów Leśnych oraz innych osób zajmujących się edukacją:
1. Autorem dokumentów jest Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju i Arkadiusz Zacharzewski - członek Stowarzyszenia.
2. Przy dokumentach powinien znaleźć obok informacji o autorach logo CPE http://www.cpe.info.pl/logo-centrum-promocji-ekorozowoju/
3. Wykorzystanie, kopiowanie i modyfikacja jest możliwe dla realizacji edukacji ekologicznej, leśnej lub ekorozwojowej na zasadach no for profit.
4. Wykorzystanie do celów komercyjnych w/w dokumentów w tym ich kopi oraz modyfikacji zrobionych na ich podstawie bez zgody autorów wskazanych w punkcie 1 jest zabroniona.
Fot. Anna Wierzbicka

Share this:

CONVERSATION

0 komentarze :

Prześlij komentarz